Jesteś pracownikiem produkcji, który szuka odpowiedzialnej i samodzielnej pracy? Szukasz różnorodności w swojej pracy i chcesz zarabiać wiecej dzieki dodatkom zmianowym? W takim razie chcielibyśmy mieć Cię jako nowego członka zespołu!

co robisz

W dziale metalowym poszukujemy pracowników o uzdolnieniach technicznych, którzy lubią brać udział w procesie w zespole. U naszego klienta istnieje wiele opcji i możliwości szkolenia na różnych maszynach. W tym celu proponowane sá róæne kursy.

Będziesz głównie pracował z róznymi metalowymi elementami kaloryferow.


Wymagamy

  • Proaktywna postawa;
  • Chętnie się uczysz;
  • Masz oko do jakości i pracujesz precyzyjnie. 
  • Chcesz pracować w systemie dwuzmianowym.

oferuje

Oferujemy wynagrodzenie podstawowe zgodnie z CAO. Będziesz pracować w systemie dwuzmianowym. Oznacza to, że otrzymają Państwo dodatek w wysokości 14% do wynagrodzenia podstawowego. Dodatek ten jest zawarty w wyżej wymienionej stawce godzinowej. Jeśli dobrze sobie radzisz, staly kontrakt jest w zasięgu ręki.


o kliencie

Nasz klient jest międzynarodową firmą działającą w branży komponentów do produkcji grzejników. Ulamo Metaal produkuje półprodukty w dziale metalowym, które są powlekane w innym dziale. Dzięki temu grzejniki zyskują nowoczesny i współczesny wygląd.


więcej informacji

Jesteście ciekawi lub chcielibyście uzyskać więcej informacji?Koniecznie skontaktuj sie z nami.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami:
Euro Planit Netherlands

Monika Matubowska
Dienstenweg 1
7251KP Vorden Holandia

telefon: +31682314265
Email: m.matubowska@mail.europlanit.nl