Euro Planit - o nasNaszą misją jest poszukiwanie oraz znajdowanie odpowiednich i zmotywowanych kandydatów do każdej pracy. Robimy to z wielką przyjemnością. Wierzymy w relacje, one daje nam energię! Nie jesteśmy typową agencją zatrudnienia, od ponad dwudziestu lat jesteśmy specjalistami od zarządzania personelem we wszystkich dziedzinach. Szybko znajdujemy, wybieramy i zatrudniamy doświadczonych i rzetelnych pracowników, którzy spełniają kryteria naszych klientów i pasują do ich organizacji. Tymczasowo, ale także poprzez oddelegowanie lub rekrutację i selekcję. Robimy coś więcej: w dziedzinie flexplacement, outplacement i wyższej kadry kierowniczej, z przyjemnoscią zajmiemy sie pracownikami. Działamy w obszarze Achterhoek, Twente, Drenthe, Apeldoorn i Stedendriehoek.


Praca przez Euro Planit


Dbamy o to, aby praca którą Ci zaproponujemy była dobrze zorganizowana i odpowiadała Twoim wymaganiom. Jesteś zainteresowany stałą lub tymczasową pracą, czy też potrzebujesz doradztwa zawodowego? Również to możemy dla Ciebie zorganizować. Dzięki naszemu doświadczeniu, dobrej znajomości rynku i branży, możemy szybko nawiązywać dobre kontakty. W ten sposób pomagamy organizacjom i ludziom w rozwoju oraz doskonaleniu się.


Tak to się zaczęło...


Firma Euro Planit Personneldiensten została założona w 2000 roku przez Woutera Siemesa, który nadal jest naszym dyrektorem. Początkowo nasza firma zatrudniała dwóch pracowników, aktualnie nasze szeregi zasila ponad sześćdziesiąt osób zatrudnionych w czterech oddziałach. Posiadamy również dział marketingu, zaplecze biurowe a także zespół który zajmuje się rekrutowaniem, oddelegowaniem i nadzorowaniem pracowników z różnych krajów Unii Europejskiej. Krótko mówiąc, stale się rozwijamy!


Co jest dla nas ważne


W firmie Euro Planit komunikacja jest bardzo sprawna, a ludzie, którzy pracują w naszych biurach, są bardzo zaangażowani. Zadowolenie z pracy jest dla nas bardzo ważne, ponieważ praca wykonywana z satysfajcją to bardziej przyjemny sposób na spędzenie dnia. Szczęśliwi współpracownicy oraz zadowoleni klienci to bardzo dobry wynik.

Zawsze można zwrócić się do zespołu, który wie, jak się z tym uporać z wyzwaniami i stara się znaleźć pozytywne rozwiazanie wszystkich sytuacji.

Czynnik ludzki w organizacjach, połączony z sukcesem, wzrostem i zabawą: o to nam właśnie chodzi. Ponadto wprowadzamy udoskonalenia oraz innowacje technologiczne. Zmiany te mają duży wpływ na codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstw i organizacji oraz przyszlych i aktualnych pracowników. Dla nas jako organizacji jest bardzo ważne, aby być gotowym na przyszłość i działać optymalnie już dziś. Jeśli dodasz do tego wysoki stopień zadowolenia z pracy, wierzymy, że jesteś już bardzo blisko słowa "sukces".


Nasze certyfikaty


Euro Planit jest członkiem stowarzyszenia branżowego ABU, czyli Powszechnego Związku Agencji Pracy Tymczasowej które daje gwarancje bezpieczeństwa, reguluje prawa i obowiązki pracowników tymczasowych. Posiadamy również następujące certyfikaty: Stichting Normering Arbeid SNA(Stowarzyszenie Regulacji Rynku Pracy) i Stichting Normering Flexwonen SNF (Stowarzyszenia Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych)


Chcesz wiedzieć więcej?


Chcesz wiedzieć więcej o Euro Planit lub zarejestrować się? Zapraszamy do kontaktu z nami.